Gesamtsumme
Kostenfreie Lieferung ab einem Einkaufswert von 50,00 €
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten
Product image
Milka Zarte Momente Pralines Mix
99.99 €
In den Warenkorb
zamknij

Milka – niepowtarzalnie delikatny smak

Nazwa Milka składa się z najważniejszych składników naszej czekolady: mleka i kakao. Ale mleczna alpejska czekolada Milka staje się niepowtarzalna tylko dzięki temu jak wyjątkowo delikatnie się roztapia. Aby Milka – kawałek po kawałku – rozpływała się na języku i zawsze smakowała równie dobrze, stosujemy wyłącznie składniki wysokiej jakości.

100 procent alpejskiego mleka

Milka jest produktem tradycyjnym. Dlatego od ponad 100 lat używamy do produkcji czekolady wyłącznie mleka z regionu alpejskiego. Zapewniamy, że każdy litra mleka, które otrzymujemy od naszych dostawców, pochodzi w 100 procentach z dolin i wysoko położonych dolin Alp i podgórza alpejskiego.

Zanim alpejskie mleko zostanie dodane do naszej czekolady, jest ono przetwarzane na mleko w proszku i masło klarowane. Również za tym stoją dziesiątki lat doświadczeń: Już szwajcarski „pionier czekolady” Philippe Suchard wykorzystywał mleko w proszku do produkcji czekolady.

Wybrane składniki w każdej tabliczce

Podstawowymi składnikami czekolady Milka są kakao, mleko i cukier. Do tego dochodzą inne dodatki smakowe, takie jak orzechy laskowe.

Nasze fabryki produkują codziennie wiele milionów tabliczek delikatnej alpejskiej mlecznej czekolady Milka. Aby zapewnić, że każda tabliczka Milki smakuje równie dobrze, są one produkowane według jednolitej receptury i w dokładnie kontrolowanych warunkach. Należy dokładnie przestrzegać różnych etapów procesu produkcyjnego: Na przykład, składniki pochodzące z mleka, odtłuszczonego mleka w proszku, słodkiej serwatki w proszku i masła klarowanego są dodawane pojedynczo, aby umożliwić lepszą kontrolę procesu przetwarzania.
* w zależności od rodzaju

W środku jest to, co na zewnątrz

Dokładna receptura i proces produkcyjny, który sprawia, że nasza alpejska mleczna czekolada Milka jest tak niesamowicie gładka, to tajemnica, która jest dobrze strzeżona od pokoleń. Niemniej jednak, wyraźnie mówimy o tym, co znajduje się wewnątrz opakowania – dotyczy to wszystkich składników, jak również najczęstszych alergenów.
Ponieważ wiemy, że: Niektóre osoby cierpiące na alergię reagują nawet na śladowe ilości produktów, które są tak małe, że nie da się ich wykryć konwencjonalnymi metodami. Dlatego na każdym opakowaniu znajduje się szczegółowa lista składników.

Śledź nas i przekonaj się, jak nasi fani lubią czekoladę Milka!